Захід

Практичний податковий семінар

ТЕМА

Загальні зміни в податковому та фінансовому законодавстві України


ДАТА ПРОВЕДЕННЯ

30 вересня 2011р.


МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

м Львів,
Проспект Свободи 27,
Леополіс Холл
(ТВК «Опера Пасаж»)


Контакти:

ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз»

вул.Листопадового Чину, 26/19, 4 поверх, м.Львів

тел.: +38 (032) 2438345
+38 (032) 2438346
факс. +38 (032) 2616853

hdpartners@hdpartners.com.ua www.hdpartners.com.ua


прохання про допомогу
Прохання про допомогу

ПОДЯКА

Я вперше в житті зіткнулась з таким відчуттям, коли на очі навертаються сльози…

Але не сльози від нещастя, а сльози радості! Я відчула доброту людей, близьких і далеких, яких я ніколи в житті не бачила. В цей нелегкий час добрі люди відірвали часточку свого доходу від своєї сім’ї і віддали його моїй дитині. Це так зворушливо!!!

Висловлюю величезну подяку в першу чергу ВОЛОДИМИРУ ГЛАЩЕНКОВУ , моєму прекрасному директору, який вже не вперше простягнув мені руку допомоги, та його дружині Наталі. Саме йому, та п. Андрію Колодію завдячую можливості розмістити інформацію на сайті.

Окрема подяка хресному татові нашої дитини Назару Гуменюку, а також Тарасику Гриціву, Андрію Галишичу, своїм колегам по роботі, за надзвичайно щедру пожертву! Ви Люди з Великої букви!

Дякую представникам підприємств, які внесли доброчинний внесок!

Також безмежно вдячна Олені Микитюк та її сім’ї, всім-всім небайдужим людям, які допомогли розповсюдити інформацію та тим, хто відгукнувся на наше прохання.

Ви відкрили моїй маленькій донечці Анні-Лілії новий шлях для розвитку і становлення на ніжки!

Нам вдалось зібрати

450 євро
300 дол.
10 850 грн.

Крім цього ми заручились підтримкою одного вельмишановного добродія, який пообіцяв допомогти з рештою коштів, які будуть необхідні для поїздки!

НИЗЬКИЙ ВСІМ УКЛІН !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Вдячні батьки – Юля, Сергій та наша донечка Анна- ЛіліяЯ вдячна Вам, що Ви зайшли на цю сторіночку. Дозвольте познайомитись з Вами, мене звати Юля, мого чоловіка Сергій. Ми – батьки 3-річної дівчинки, Анни-Лілії Смаглюк. Це світла і добра дитинка, з ясним розумом і щирою, люблячою душею. Вона Любить слухати казки, музику, безмежно цікавиться книжками. Співає пісеньку «Ой на горі на Маківці» , «Несе Галя воду», розповідає казочки та віршики. Вже у 2, 5 рочки вона каже, що буде ходити у перший клас, буде вчитися читати, писати, рахувати.. Вона може багато і водночас дуже мало.


Усі спроби сісти, стати на ніжки, проповзти невеликий відрізок вдаються їй дуже важко. Її тіло не може виконати те, про що просить її розум. У нашої дівчинки ураження центральної нервової системи. В рочок їй поставили діагноз ДЦП, спастичний тетрапарез. Діагноз страшний, але не безнадійний.


Лікарі говорять, що якщо дитинкою постійно займатись, Лілічка зможе ходити самостійно. І тому мета нашого з чоловіком життя – допомогти їй у цьому.


Ми постійно проводимо лікування нашої дитини в Україні, паралельно реалізовуємо програму, складену американськими спеціалістами.


Нещодавно одна сім’я зі Львова повернулася з Риму, де їхня дитинка з аналогічним діагнозом пройшла курс лікування у лікарні BambinoGesu. Результати вражаючі і ми маємо величезне бажання також пройти там курс реабілітації. За попередніми розрахунками вартість поїздки складе біля 3 000 - 5 000 євро.


Скромна зарплата в Україні та «опіка держави» не дають шансу на поїздку. Тому я звертаюсь до добрих людей, які не байдужі до долі дитинки, допоможіть нам будь ласка зібрати кошти. Ми будемо вдячні за кожну гривню!
Добро Вам обов’язково повернеться! І Лілічка Вам скаже своє щире дякую.


Банківські реквізити:
ОДЕРЖУВАЧ: ПРИВАТБАНК
НАЙМЕНУВАННЯ БАНКУ: ПРИВАТБАНК
НОМЕР РАХУНКУ: 292 44 82 55 091 00
МФО: 305299
ЄДРПОУ: 143 605 70
ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: БЛАГОДІЙНА ПОЖЕРТВА, ОДЕРЖУВАЧ СМАГЛЮК ЮЛІАННА ЗІНОВІЇВНА, ІПН- 308 600 74 22, НОМЕР КАРТКИ ОДЕРЖУВАЧА: 4405 8850 1937 5184.


Контактні телефони батьків
Юля 050 337 96 52
Сергій 050 611 2338


Організатори

Юридична компанія Ейч.Ді.Партнерз

Аудиторська компанія Baker Tilly Ukraine

Фінансовий партнер

Плюс Банк

Діловий партнер

&.ФИНАНСИСТ

Інформаційні спонсори

телеканал 24

радіо 24

радіо люкс fm

zaxid.net

Власний бізнес

Інтернет-партнер

веб-студія GOLDWEB

© HD Partners, 2011
GOLDWEB